Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Adı: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faks: + 86-532-88189810

E-posta: sales@chinapuhua.com

Ağ:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Servis hattı
+8653288191002
Zımbalama için 4 Eksen Tipi CNC Taret Delme Makinesi

Zımbalama için 4 Eksen Tipi CNC Taret Delme Makinesi

Ürünler Özelliği: ● 3 eksenli Siemens özel CNC sistemi benimser ve hızlı ve güvenilir hale getirmek için dijital AC servo motorunu eşleştirir. ● Gövde C tipi Çelik kaynak, temperleme işlemi t ile tüm geçiş t

Ürün ayrıntıları
AMD-357 serisi CNC Taret Delme Makinesi, yüksek etkili, yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli bir makinedir. Eşzamanlı mod bit sayısına göre, 24 istasyona ve 32 istasyona ayrılabilir. Detaylar aşağıdaki gibidir.

24 istasyonu

Numara

bir

B

C

D

O

miktar

18

8

2

2

2

Delme aralığı

3 ~ 12.7

≤31.7

≤50.8

≤88.9

≤50.8

32 İstasyon

Numara

bir

B

C

D

O

miktar

18

8

2

2

2

Delme aralığı

3 ~ 12.7

≤31.7

≤50.8

≤88.9

≤50.8


Ürünler özelliği:

● 3 eksenli Siemens özel CNC sistemi benimser ve hızlı ve güvenilir hale getirmek için dijital AC servo motorunu eşleştirir.

● Gövde C tipi Çelik kaynak, iyi sert ve deformasyona sahip olmak için temperleme işlemiyle tüm geçiş

● Yüksek hassasiyetli şanzıman sistemi ile donatılmış, Hızlı hızlı, seyahat ayarlanabilir.

● İkinci konumlandırma fonksiyonu ile ölü bölge işleme olmadan elde edilebilir.

● iletim sistemi yüksek hassasiyetli, büyük kılavuz bilyalı vida, lineer kılavuz rayı yüksek hassasiyet ve iyi bir performans ile uluslararası marka kullanın

● Ana pnömatik komponentler, elektrikli komponentler ve transmisyon bileşenleri, zımbalama işlemini mükemmel yapan uluslararası tanınmış marka ürünü benimsemektedir.

● Entegre kalın taret kalıp disk ve standart kalın taret uluslararası evrensel kalıp döküm AMADA standartlarını kullanın.

● konsantre yağlama cihazı ile donatılmış, her hareket yardımcısı sürtünme azaltmak, hizmet ömrünü artırmak


Eğer profesyonel üretici, tedarikçi ve profesyonel delik delme için satış, fabrika fiyat, marka, Çin, sıcak satış, doğrudan satıcı ve yurtdışı 4 eksen tipi cnc taret delme makinesi için delme için yeni 4 eksen tipi cnc taret delme makinesi arıyorsanız fabrika, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz her zaman, CE, özelleştirilmiş, profesyonel, rekabetçi, yüksek hassasiyetli, yeni ve kaliteli ve PUHUA 4 eksen tipi cnc taret delme makinesi delme için ihtiyaçlarınızı. Ve bizden kaliteli ve profesyonel tasarım ile toptan ürünlere hoş geldiniz.
Hot Tags: Delme için 4 eksen tipi cnc taret delme makinesi, Çin, üretici, tedarikçi, fabrika, toptan satış, marka, fiyat, satılık, sıcak satış, çin'de yapılan, yeni, puhua, özelleştirilmiş, doğrudan satıcı, kaliteli, fabrika fiyat
ilgili ürünler
Sorgulama