Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Adı: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faks: + 86-532-88189810

E-posta: sales@chinapuhua.com

Ağ:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Servis hattı
+8653288191002
CNC delik delme makineleri Line

CNC delik delme makineleri Line

Cnc delik delme makinesi satır Cnc deliği puching üretim hattı genel bakış ekipman modeli: AMD DLC10000, vs. Araba boyuna kiriş delme için özel bir ekipman üretim hattı delme cnc delik bu türüdür. Lojistik yön: üretim hattı, soldan sağa veya sağdan karşı karşıya...

Ürün ayrıntıları

CNC delik delme makineleri line

未标题-1.jpg

CNC delik puching üretim hattı genel bakış

Ekipman modeli: AMD DLC10000, vs. Araba boyuna kiriş delme için özel bir ekipman üretim hattı delme cnc delik bu türüdür.

Lojistik yön: üretim hattı, soldan sağa veya sağdan sola karşı karşıya.

1.1 süreci:

Program hazırlama (bilgisayar otomatik programlama) - program giriş kontrol sistemi işleme - işleme iş parçası otomatik merkezi konumlandırma - X1 kelepçe kelepçe - yardımcı kelepçe 1 kelepçe - İşlenecek parçanın sonunda - filtre delme - konumlandırma X2 kelepçe kelepçe - yardımcı Kelepçe 2 kelepçe - tamamlandı damgalama - stringer için boş pozisyon - kelepçe gevşek plaka geri - atık çıktı.

1.2 ana yapısı:

Kapalı ana motor hidrolik tahrik, yüksek-sertlik kaynak ve güçlü basınç dayanacak. 14-İstasyonu kalıp değişim ve kalıp incelenmesi için yararlıdır bir satır içi düzenleme düzenlenen.

1.3 kontrol yöntemi:

Manuel ve otomatik dönüştürme, tek, sürekli ve satır işleme arasında dönüşüm elde etmek. Tek bir işleme tek bir işleme konum taşınır veya tek bir yumruk gerçekleştirilir ve sonraki hareket yeniden başlatma sırasında gerçekleştirilir; yalnızca bir sayfa sürekli işleme sırasında işlenir ve her eksen işleme sonra başlangıç pozisyonuna verir; üretim satırı işleme modunda birden çok sayfa sürekli olarak işlenebilir ve her eksen sürekli hareket.


Yukarıdaki CNC Delme donanımları için yarım traylerler, otobüs, traktör, kamyon, özel araçlar, damperli kamyonlar, tarım araçları, wreckers, antrenörler, çöp kamyonları, kamyon, özel araçlar, tank kamyon, kum ve işleme çerçeve sulama kullanılır ve araç, tank arabalar, düşük profilli araçlar, boyuna kiriş toplu özel araçlar, off-road araçlar, vb.

Yeni cnc delik delme makineleri line Satılık arıyorsanız, fabrika fiyat, marka, Çin, sıcak satış, doğrudan satıcı ve yurtdışı cnc delik delme profesyonel üretici, tedarikçi ve fabrika, makine satırından yapılmış lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz her zaman özelleştirilmiş, CE, ihtiyaçlarınızı profesyonel, rekabetçi, yüksek duyarlık, yeni ve kaliteli ve PUHUA cnc delme makineleri line delik. Ve Toptan Ürünler kaliteli ve profesyonel tasarım için bize bekliyoruz.
Hot Tags: CNC delik delme makinesi satır, Çin, üretici, tedarikçi, fabrika, toptan, marka, Fiyat, Çin, yeni, yapılan puhua, özelleştirilmiş, doğrudan satıcı, kaliteli, fabrika fiyat Satılık, sıcak satış,
ilgili ürünler
Sorgulama