Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Adı: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faks: + 86-532-88189810

E-posta: sales@chinapuhua.com

Ağ:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Servis hattı
+8653288191002
QH69 Rulo Konveyör H Işınlı Kumlama Makinesi Profesyonel Üretici

QH69 Rulo Konveyör H Işınlı Kumlama Makinesi Profesyonel Üretici

kumlama makinesi Q69 kumlama makinesi otomatik yük ve boşaltma sisteminden oluşur (Opsiyonel), makaralı konveyör sistemi (Giriş silindiri, çıkış silindiri ve iç merdane), patlatma haznesi (bölme çerçevesi, koruma çizgisi, kumlama türbinleri, aşındırıcı besleme cihazı), aşındırıcı...

Ürün ayrıntıları

İş Parçası Temizleme için Silindir Tipi Kumlama Makinesi


Özellikler:

1. Çelik plaka kumlama makinesi tipine göre üç çeşit geçiş vardır :

Makaralı aktarım geçişi, arabalı geçiş, askı geçişi.

2. Onlar yaygın çelik levha, çelik yapı, mühendislik makineleri, köprü binası ve benzeri sektöründe kullanılmaktadır . Kumlama ile pas, oksit tabakaları, kaynak cürufu ve diğer kirletici maddeleri uzaklaştırabilir ve yüzey gerilme kuvvetini ortadan kaldırabilir.

3. kumlamadan sonra , çelik ile boya filmi yapışma geliştirmek, anti-pas kapasitesini artırmak, kalitesini artırmak ve çelik yapının ömrünü uzatmak olabilir.

4. Patlatma türbinleri tarafından patlatılan çelik çekimler toplanacak , çekim çemberi sistemi ile arındırılacak ve patlatma türbinleri için tekrar kullanılmaya devam edilecektir.

5. Çekme çemberi sisteminin çalışma süreci akışı : patlatma türbinleri tarafından patlatılan çelik çekimler, dikey vidalı konveyör tarafından toplanacak ve kova asansörüne teslim edilecek, daha sonra kovalı elevatör hava yıkama tipi ayırıcıya kaldırılacaktır.

6. Ayrıldıktan sonra , toz ve kırık çelik çekimler çelik çekimlerden uzaklaşacak ve iyi çelik çekimleri depolama kutusuna girecektir.


201512151117460079956.png

Yeni qh69 rulo konveyör h kiriş kumlama makinesi profesyonel üreticisi satılık, fabrika fiyat, marka, çin'de yapılan, sıcak satış, doğrudan satıcı, ve yurtdışı qh69 rulo konveyör h kiriş kumlama makinesi profesyonel üreticisi profesyonel üreticisi için arıyorsanız, tedarikçi ve fabrika, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz her zaman, CE, özelleştirilmiş, profesyonel, rekabetçi, yüksek hassasiyetli, yeni ve kaliteli ve PUHUA qh69 rulo konveyör h kiriş kumlama makinesi profesyonel üreticisi ihtiyaçlarını. Ve bizden kaliteli ve profesyonel tasarım ile toptan ürünlere hoş geldiniz.
Hot Tags: qh69 rulo konveyör h kiriş kumlama makinesi profesyonel üreticisi, Çin, üretici, tedarikçi, fabrika, toptan, marka, fiyat, satılık, sıcak satış, çin'de yapılan, yeni, puhua, özelleştirilmiş, doğrudan satıcı, kaliteli, fabrika fiyat
ilgili ürünler
Sorgulama