Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Adı: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faks: + 86-532-88189810

E-posta: sales@chinapuhua.com

Ağ:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Servis hattı
+8653288191002
İş Parçası Temizleme için Silindir Tipi Kumlama Makinesi

İş Parçası Temizleme için Silindir Tipi Kumlama Makinesi

kumlama makinesi Q69 kumlama makinesi otomatik yük ve boşaltma sisteminden oluşur (Opsiyonel), makaralı konveyör sistemi (Giriş silindiri, çıkış silindiri ve iç merdane), patlatma haznesi (bölme çerçevesi, koruma çizgisi, kumlama türbinleri, aşındırıcı besleme cihazı), aşındırıcı...

Ürün ayrıntıları

İş Parçası Temizleme için Silindir Tipi Kumlama Makinesi


Q69 kumlama makinesi otomatik yük ve boşaltma sistemi (Opsiyonel), makaralı konveyör sistemi (Giriş silindiri, çıkış silindiri ve iç merdane), patlatma haznesi (bölme çerçevesi, koruma çizgisi, kumlama türbinleri, aşındırıcı besleme cihazı), aşındırıcı dolaşım sistemi (Ayırıcı, kepçe asansör, vidalı konveyör), aşındırıcı toplama ünitesi (Özelleştirilmiş), toz toplama sistemi ve elektrik kontrol sistemi.

Makaralı kumlama makinesi çelik levhayı temizleyebilir, müşterinin talebine göre makul ekipman boyutunu özelleştirebilir.

201512151117460079956.png

Eğer profesyonel üretici, tedarikçi ve fabrikadan iş parçasını temizlemek için satış iş parçası, fabrika fiyat, marka, Çin'de yapılan sıcak satış, doğrudan satıcı ve denizaşırı roller tipi kumlama makinesi temizlik için yeni silindir tipi kumlama makinesi arıyorsanız, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz her zaman CE, özelleştirilmiş, profesyonel, rekabetçi, yüksek hassasiyetli, yeni ve kaliteli ve PUHUA silindir tipi kumlama makinesi iş parçası temizlik için ihtiyaçlarınız. Ve bizden kaliteli ve profesyonel tasarım ile toptan ürünlere hoş geldiniz.
Hot Tags: rulo tipi kumlama makinesi iş parçası temizleme, Çin, üretici, tedarikçi, fabrika, toptan satış, marka, fiyat, satılık, sıcak satış, çin'de yapılan, yeni, puhua, özelleştirilmiş, doğrudan satıcı, kaliteli, fabrika fiyat
ilgili ürünler
Sorgulama