Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Adı: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faks: + 86-532-88189810

E-posta: sales@chinapuhua.com

Ağ:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Servis hattı
+8653288191002

Sac tedavi öncesi satır

Sac tedavi öncesi satır kumlama sac yüzey işleme ve boya koruma antirust boya işleme önce işleme teknolojisidir. Plaka

Ürün ayrıntıları

Sac tedavi öncesi satır

Sac tedavi öncesi satır kumlama sac yüzey işleme ve boya koruma antirust boya işleme önce işleme teknolojisidir. Önarıtma mekanik ürünler ve metal parçaları, korozyon dayanıklılığını artırabilir sonra plaka yorgunluk direnç, onun ömrünün uzatılması geliştirmek; Ayrıca çelik yüzey, CNC Kesim Makinası kesme ve hassas blanking lehine üretim işlemi durumunu optimize edebilirsiniz. Önce işleme düzenli şekli, sac Önarıtma kullanarak iş yoğunluğu azaltmak ve büyük ölçüde temizlik işlemleri verimliliğini artırmak Ayrıca, sac beri mekanik kazıma ve otomatik sprey boya, için elverişli olduğunu, Çevre kirliliğinin azaltılması.
Şimdi 1-5 m çelik plaka işleyebilir.

Sac tedavi öncesi satır teknik teşkil: Hidrolik aşırı enine yükleme ve boşaltma sistemi (isteğe bağlı), rulo konveyör sistemi, sistem (gaz veya Elektrikli Isıtma), ön ısıtma vurdu patlatma arıtma sistemi, Boyama Tesisi, kurutma odası, sis ve zararlı gaz işlem birimi, elektrik sistemi.


Hot Tags: çelik plaka ön satış, sıcak satış için Çin, yeni, puhua, özelleştirilmiş, doğrudan satıcı, kaliteli, fabrika fiyat hattı, Çin, üretici, tedarikçi, fabrika, toptan, marka, fiyat,
ilgili ürünler
Sorgulama